Новости

Добредојдовте на Young economic minds форумот!
Чест ни е на ова место да дебатираме на економски теми со Вас.
Слободно изразете го Вашето мислење.

Преглед

Change Picture

Hannah3569Jr. Member

Порака:
70 (0.921 по ден)
Старост:
Не е достапно
Датум на зачленување:
мај 19, 2020, 02:19:57 am
Локално време:
август 03, 2020, 10:44:34 am
Последен пат пријавен:
јуни 12, 2020, 11:23:05 am